Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Vím přesně, co si myslíte. Kdo jiný než já by o tomto tématu měl mluvit. Jedna z nejvíce politicky nekorektních lidí, které asi potkáte. Jsem také vědomě politicky nekorektní. Důvod zjistíte později. Co je politická nekorektnost?

Je to jazyk, činy nebo postoje, které jsou určené k tomu, aby urazily nebo poškodily konkrétní skupinu lidí ve společnosti. Na druhou stranu politická korektnost je jazyk, činy a postoje, které jsou určené k tomu, aby neurazily nebo nepoškodily určitou skupinu lidí.

Preklad: Dajw

Nenechajte si ujsť Teal po tretí krát v Prahe !

12.5. (Štvrtok) – Teal Swan a Karaimi, Aktivace ženské síly

13.5. (Piatok) – Krst jej knihy s Jaroslavom Duškom

14.5. (Sobota) – Workshop 

Viac info na: www.tealvpraze.cz

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Najlepší spôsob ako predpovedať budúcnosť je ju vytvoriť.