Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Lidé často považují strach o někoho za lásku. Když se však o někoho neustále bojíte a ten člověk to ví, vysílá to jistý signál. Věříte, že nejsou kompetentní nebo schopni vést svůj vlastní život. Roste strach, pochyby i stagnace. Pomáháte tím ve skutečnosti udržet daného jedince ve stavu bezmocnosti.

Co kdybyste místo toho začli vidět a oslavovat všechny různé schopnosti vašich milovaných? Podporovali je v tom, aby se propojili se svou vlastní silou, moudrostí i preferencemi?

Co kdybyste dokázali opustit myšlenku dobrého a zlého, a začli vnímat onu nezměřitelnou hodnotu každé zkušenosti?

Co kdybyste měli důvěru, že zcela každý člověk na této planetě je svým vlastním způsobem mistrem. Je to jeho cesta duše, kde je doprovázen i týmem pomocníků.

Řekneme vám, co by se stalo. Pomohli byste jim se napojit na svou vlastní, autentickou sílu a zjistili, na kolik schopni doopravdy jsou. Stali byste se člověkem, kolem kterého mohou být bezpečně sami sebou – díky vaší akceptaci a nepodmínené lásce.

To je skutečná podpora těch, které milujete. Víra v jejich sebe-důvěru, expanzi a schopnost se rozhodovat tak, aby rostli a prosperovali, jak nejlépe je to jen možné – a relevantní v rámci jejich inkarnace na Zemi.

Archangel Gabriel by Trinity Esoterics Zdroj: www.trinityesoterics.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.