Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Seth je světově známý duchovní učitel (channelovaná bytost, entita), který promlouval skrze spisovatelku Jane Roberts v 60- – 80. letech 20. století. Vše probíhalo, když byla Jane v transu. Mezi její slavné výroky patří například: „To vy tvoříte svou realitu“.

Lze říci, že právě zprávy od Setha nastartovaly to, čemu se dnes říká hnutí New Age. Channelovaný materiál byl formou audia a zejména knih úspěšný po celém světě a přeložen do mnoha jazyků. My se v našem novém seriálu (podobně jako u Bashara: Ústřední koncepty Bashara) seznámíme s hlavními pilíři této perspektivy.

Pokud vás tedy zajímají odpovědi na nejdůležitější životní otázky a chcete svůj život zlepšit, dozvíte se v této sérii jak na to.

Úryvky z audio kolekce Setha, část 1., kazeta 1

„Vaše přesvědčení formují vaši realitu. Velice také záleží na intenzitě daného přesvědčení, přičemž vzájemná přesvědčení spolu mohou být v kontradikci – bojovat spolu.

Pokud například věříte, že se k vám lidé chovají nebo budou chovat hezky, bude tomu tak. Když naopak uvěříte, že je celý svět proti vám, přesně taková bude vaše zkušenost. Pokud uvěříte, že od 22 let budete stárnout a chátrat, vaše realita bude přesným odrazem.

Totéž platí třeba o chudobě. Pokud v přítomné okamžiky věříte, že jste chudí, vaše zkušenost vám dokáže přesně to. Vaše přesvědčení se vám v realitě zrcadlí. Formují vaší představu a nelze před nimi utéct. Lze říci, že jsou metodou, která vytváří vaší zkušenost.

Je velmi důležité, abyste si uvědomili, že tu nejste napospas nevysvětlitelnému, ani událostem, nad kterými nemáte žádnou kontrolu. Nezáleží na tom, jestli mluvíme o těch psychologických nebo fyzických.

Je úplně jedno, jestli věříte, že váš současný život je výsledkem traumat z dětství nebo důsledkem minulých životů, oboje totiž způsobí, že se budete cítit, jakobyste nad ním neměli žádnou kontrolu. Vaše události, zážitky, životy a zkušenosti jsou důsledkem vašich současných přesvědčení. Změňte je, a tím změníte i váš život.“

Toto je 1. díl z (prozatím) 4-dílného seriálu: Sethovy promluvy

Seth Learning Center Zdroj: www.sethlearningcenter.org

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.