Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Nastal ideální čas pro přijetí všeho, co je vám posíláno z vyšších sfér, dimenzí i ostatních částí galaxie. Na planetě Zemi už jste toho učinili dost. Dosti bylo činů i přivolané energie. Na to uvědomit si, co vlastně chcete, jste měli příležitostí více než dost. Kde ovšem máte rezervy je ona druhá část rovnice – tedy přijímání.

Důvod, proč jste si nedovolili přijímat je ten, že stále operujete v přesvědčení, že jste to vy, kdo musí vše uskutečnit. Vy, kdo musí vykonat veškerou práci – a sami. Tvrdou práci tak považujete za jediný způsob, jak za svou tvorbu získat ocenění a zajistit si zhmotnění vlastních přání. Vyzýváme vás, abyste zažili, jaké to je, manifestovat s lehkostí a grácií a získat tak vše, co si přejete. Nejen v tomto životě, ale i všech ostatních paralelních inkarnacích.

Je tu pro vás toho tolik a všechno je to vaše. Váhu mají jak přání jednotlivců sama o sobě, tak přání kolektivu. Když tedy zvážíte všechny své předchozí životy i životy všech lidí na Zemi jako celku, mluvíme tu o obrovském množství energie.

Jak často se ale jen tak posadíte nebo si pohodlně lehnete a umožníte si přijímat? Jak často relaxujete a otevíráte se hojnosti Zdroje a štědrosti ostatních lidí či bytostí z vyšších dimenzí, jejichž naplněním je vám pomáhat a podporovat vás?

Nic nám neudělá větší radost než vidět, jak někdo dokáže přijmout to, co mu posíláme. Když vás vidíme růst a naplňovat svůj potenciál, kouzlíte nám úsměv na tváři. Ona cesta tedy tkví v přijímání. A nejvíce mu jste otevřeni právě, když relaxujete.

Ne, tohle není žádný myšlenkový hlavolam. Mluvíme o vibraci. O přijetí všecho, oč jste žádali. Ba ještě více, než si vůbec dokážete představit. Nalaďte se tedy na stav bytí lehkosti a začněte přijímat vše, co vám náleží.

Arcturian Council Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.