Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Mnoho probuzených lidí zažívá potíže s hojností. Proč je tomu tak? Může to být díky starým přesvědčením nebo jednoduše touze nebýt součástí systému, který je vnímaný jako rozdělující. Možná jste znechuceni starým chodem věcí – mít či nemít.

Nacházíte se v čase kompletní transformace a veškeré systémy budou aktualizovány, aby to reflektovaly. Jak nakročíte do ztělesnění své duše na Zemi, začnete sami sebe zažívat jako součást všeho ostatního a pochopíte jako mocný spolutvůrce, že máte přístup ke všemu.

Co když je součástí procesu povznesení vytvoření nových šablon hojnosti, které jsou založeny na spojení spíše než vymezování se? Co když je život v bohatství nejen vaše rozené právo, ale i váš smysl? Co když je aspektem vaší božské mise přinést akceptaci a nové světelné vzorce do hojnosti všech forem?

Dokážete přijmout svou nezměrnou hodnotu, ale i dobro, které může z hojnosti vzejít? Dokážete přestat soudit peníze jako něco dobrého nebo zlého, správného či špatného, ale vidět je jen jako jeden z mnoha nástrojů ve vaší kompetenci?

Pokud rozumíte tomu, že peníze i moc jdou ruku v ruce, a že na Zemi právě probíhá přehodnocení moci a osobní síly, bude vám zřejmé, že peníze i osobní hojnost také projde transformací. Je to jen jedna z dalších krásných služeb, kterou poskytujete jako pionýři planetě, která se vyvíjí.

Archangel Gabriel via Shelley Young Zdroj: trinityesoterics.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.