Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Když máte pocit, že je čas na změnu, ale ta ještě nenastala, může být složité poznat, jak přesně postupovat. Snažíte se věci uskutečnit? Nebo jen trpělivě čekáte? A jak poznat, co z toho si vybrat?

Odpověď je velice jednoduchá. Pokud se odevzdáte tomu být vedeni pro vaše nejvyšší dobro, jediné, co musíte udělat, je, sledovat znamení a synchronicity. Následovat cestu nejmenšího odporu a lehkosti – a dělat to, co je v daný moment energeticky podporováno.

Odevzdání se z rovnice vyloučí nutnost na věci přicházet. Pokud je v určitý den vaším záměrem nechat věci prostě plynout a nic se ten den nestane, pak vězte, že přítomnost a klid bylo pro vás právě v onen den to nejlepší. Znamená to, že jste byli velice aktivní na energetické úrovni. Integrovali jste své energie nebo drželi prostor pro lidstvo.

Pokud jste odevzdaní a věci se před vámi začnou synchronně objevovat s lehkostí, cítíte se dobře a podporováni – pak to představuje veliký neonový signál vesmíru TUDY. Podobně je tomu tak, pokud se cítíte inspirováni a energeticky vás něco přitahuje k nějaké činnosti. Zcela spontánně. Skoro jako kdybyste jeli na autopilot. Všechny tyto indikátory vás vedou směrem k místu, které je nejvíce v souladu s vaší duší.

Někdy zjistíte, že je aktivity pomálu, někdy se vše jakoby úplně zastaví. To je také v pořádku. Napovídá vám to, že věci a události se teprve formují a vše co je od vás vyžadováno, je důvěra v ony energie. A aktivita týkající se toho, co je v daný moment podporováno.

Vždy se pohybujete směrem dopředu, i když to tak nemusí vypadat. Manifestujete neustále. Na pozadí se toho děje tolik, že byste byli překvapeni – než se věci zformují do fyzického uzření. Důvěřujte. Přijměte benefity toho, v jaké fázi se aktuálně nacházíte. Vaším úkolem je být vědomým a ochotným účastníkem ve vaší spolupráci s vesmírem.

Archangel Gabriel through Shelley Young Zdroj: trinityesoterics.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.