Channeling

Nic vám nechybí, je to celou dobu ve vás

Srdce

Pochopte prosím, že tam venku nic nenajdete. Nic vám nechybí, protože je to celou dobu ve vás. Jste v procesu rozpomínání se, bloudíte a hledáte náhrdelník s drahokamem, který již máte na krku.

Vaše duše hluboko uvnitř ví, proč jsme teď tady. Na vědomé úrovni jsme možná zapomněli, ale vaše duše to vždy ví a povede vás. V každém okamžiku dělá vše pro to, aby vás povolala zpět k domovu k té nejvyšší úrovni. Když nasloucháte energii ve svých emocích a těle, cítíte, kdy nejste v souladu se svou duší.

Jste tu z nějakého důvodu, proto prosím nezapomínejte na svou skutečnou identitu duše. Jste mnohem víc než osobnost a okolnosti, které jste se rozhodli zažít. Jste zářivá bytost z vesmírného hvězdného prachu. Jste součástí přechodového týmu duší, které souhlasily s tím, že zde nyní budou majákem světla, abychom se přesunuli pryč ze stínů. Přesouváme se do věku světla.

Nejste zlomení, drazí. Uzdravení spočívá v tom, že si jednoduše vzpomenete, kdo jste a že už jste celiství a úplní. Vězte také, že jste podporováni a milováni více, než se vám zdá.

Zdroj překladu
Abigail Wainwright, www.instagram.com/p/CPj6GF6nUxu/

Podpořit bennu.cz

0 %