Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Všimli jsme si, že je většina lidí schopna velmi rychle činit závěry na základě malého množství informací. Ty pak skvěle zapadají do vaší skládanky soudů. Je velice jednoduché věřit něčemu, jež potvrzuje to, o čem jste již byli přesvědčeni. Mnohem těžší je ale přijmout informaci, která je v rozporu vaším dlouhodobým přesvědčením. Možná proto vám zkušenosti z nadcházejících let trochu vyrazí dech.

Je to ale nutné, abyste byli schopni se zbavit tendence vytváření závěrů na základě již existujících přesvědčení. Budete se chtít totiž otevřít zcela novým idejím a možnostem zažívání a poznávání reality. To je jeden z důvodů, proč jste si vytvořili svět plný kontradikcí, kdy vždy existuje opačný názor. A to je dobře. Nechcete usnout na vavřínech a myslet si, že jste snědli moudrost světa. Naopak chcete zůstat otevření, ale se zdravou dávkou skepticismu. A říkáme to proto, že nechceme, abyste hned věřili všemu, co uvidíte nebo uslyšíte.

Zkuste vše filtrovat přes vaše srdce – nacítit se na to, jestli s vámi daná věc rezonuje – a přitom nečinit ihned závěry. Součástí problému zde na Zemi je, že jste byli ve školách vedeni k tomu, že existují jasná fakta a pravdy, podle kterých se musíte řídit. Jenže, jakmile jste jednou ve škole skončili, zjistili jste, že většina toho byly lži, zbytečnosti nebo jen prostě perspektiva. Mluvíme zejména o historii, ale i o dalších předmětech.

Existuje prostor pro kreativitu i spontaneitu. Není nutné, abyste následovali všechna pravidla, ani se křečovitě drželi faktů jako své nejoblíbenější hračky. Jste tvůrci a průzkumníci. Přišli jste sem tvořit a rozvíjet se. Navrhujeme tedy, abyste se svými závěry neukvapovali a umožnili průchod více vlastní energii i informacím. Umožněte si zažít zkušenost na míru v rámci vlastního krásného vesmíru. Zkušenosti se nemusí opakovat, aby se staly skutečností. To je způsob žití v 5. dimenzi.

Arcturian Council Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.