Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Otázka pro Metatrona: Domácí mazlíčci se často stanou členem rodiny, dětmi svých opatrovatelů. Když odejdou, je to pro ně velice zničující. Může se tatáž esence duše zvířete reinkarnovat ihned zpět, pokud si majitel(é) pořídí nového mazlíčka?

AA-Metatron: „Propojení osobností“ mazlíčka je ve své podstatě unikátní součást lidského opečovávatele – fragment osobnosti. Když zvířecí mazlíček zemře, zůstane zcela jistě toto spojení vědomí – jeho i člověka – v blízkosti v éterických sférách, aby s ním mohlo být nadále ve spojení.

Člověk je často schopen vycítit nebo dokonce vidět a poznat esenci svého miláčka i potom, co odešel. A to dokonce i když uteče či se zaběhne.

Majitel tedy dokáže komunikovat s touto esencí „spojené osobnosti“ a jeho zvířecí miláček se jistě znovu reinkarnuje – vstoupí do nového těla. Nejpříhodnější období je, když se nový mazlíček získá v průběhu 2 – 3 týdnů po odchodu a je stejným plemenem jako ten předchozí. V krátkém čase se tak ona zřetelná osobnost a charakteristika předchozího miláčka znovu jasně ukotví v novém těle. Vztah a podpora tak mohou nadále pokračovat.

Pokud se stane, že nový miláček je jiného plemene nebo jiného astrologického vzorce, nemusí být podobnosti ihned zřejmé, ale ono propojení esencí a podpora bude pocházet ze stejného zdroje. To je velice důležité chápat.

Earth-keeper.com Zdroj: James Tyberonn

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.