Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Michael Rice je mezinárodně uznávaným architektem pocházejícím z Irska. Architekturu studoval a je jeho zálibou. Zabývá se však nejen utvářením prostorů, které jsou příznivé životu.

Michael je praktický vizionář, který transformuje sny do reality. Bioarchitekt, mistr geometrie, designer, stavitel, šaman, bojovník, učitel. Dovedně přemosťuje světy a podporuje lidi aby se mohli dotknout nejhlubšího smyslu a potenciálu sebe sama, co nejplněji jej vyjádřili a mohli tak manifestovat krásu a harmonii ve svých životech a životech svých milovaných.

Michael podporuje k vědomému životu Muže, kteří jsou napojeni na své nejvyšší volání – poslání a aktivně ho projevují: milovat a ochraňovat Ženu, Zemi a veškerý Život

A na čo sa môžete tešiť v našom rozhovore?

1.) Aké boli jeho začiatky a prečo za prvého pol roka ako designér a architekt navrhol toľko vecí, ako ostatní začínajúcu architekti za skoro 10 rokov?

2.) Čo vlastne znamená slovo „sacred“ posvätná?

3.) Ako sa dostal na cestu posvätnej architektúry a geometrie?

4.) Aké otázky a procesy používa pri práci s klientmi pri navrhovaní ich vysnívaného domu?

5.) Ako vníma ekonomiku daru a finančný systém?

A veľa ďalších zaujímavých tém :-)

Michael Ricewww.michaelrice.cz
Preklad: David „Dajw“ Formánek, www.abraham-hicks.cz Ďakujeme :-) 

jaaa

Juraj: Verím že si užijete tento rozhovor tak ako ja a že v ňom nájdete zaujímavé myšlienky. Prvá časť nášho rozhovoru sa týka hlavne posvätnej architektúry a geometrie a businessu so srdcom. Na druhú časť o Michaelovom poslaní a mužských seminároch sa môžete tešiť už čoskoro tiež :-)

 

 

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Najlepší spôsob ako predpovedať budúcnosť je ju vytvoriť.