Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Někdy se nám v životě opakují věci a situace, dokud se přes ně nedostaneme. Ona bolest není způsobena okolnostmi nebo procesem probuzení, ale tím, jak často očekáváme moment úlevy.

Z perspektivy ega je vzdát se hledání úlevy něco jako zoufalost. A přitom z perspektivy duše, když zcela autenticky přestanete chtít, aby se věci změnily nebo byly jiné, vznikne nový a větší prostor pro úlevu. Ne proto, že by se něco kolem změnilo, ale proto, že vaše pozornost není neustále zaměřena na očekávání a může konečně setrvat v bytí přítomného okamžiku reality.

Pokaždé, když se máte rádi bez očekávání, jak tato láska změní to, jak se cítíte, posunujete se hlouběji do souladu s vaší přítomností. Pokud se máte rádi jen za účelem a nadějí, že je to jakýsi magický způsob, který věci změní podle vaší představy – tím víc se zacyklíte ve vašem existenciálním pekle.

Nechť vám tato zpráva pomůže v tom se oprostit od sledování příchodu změny, kterou si tak přejete a odhalí nuance mikro-řízení vašich zkušeností. Uvolní se tím prostor a energie, abyste svému srdci mohli dát všechnu lásku, kterou si zaslouží.

Matt Kahn Zdroj: www.mattkahn.org

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.