Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Kritika je, když někoho obviňujete. Intuice znamená, že jste si jasně vědomi toho, jak je onen moment nápomocný ve vaší evoluci – nejen pro vás, ale i pro všechny ostatní v rámci celku.

Jakákoliv snaha přestat soudit jen posuzuje vašeho „vnitřního kritika“. Kdykoliv se vnitřní kritik cítí souzen, jen to posiluje onen vzorec namísto integrace.

Tyto vzorce ale lze snadno vyřešit tím, že budete věnovat více pozornosti své intuici místo toho, abyste se zacyklili v kritice – ať už vůči ostatním, své minulosti nebo dokonce vůči sobě samým.

Pokud si nejste jisti tím, co říká vaše intuice, zeptejte se sami sebe: „Jak mi tento okamžik pomáhá se vyvíjet? Z jaké komfortní zóny mne osvobozuje? Jako slabinu mi pomáhá odstranit?“

Odpovědi na tyto otázky jsou vždy ve vás. Je to jen o tom si dopřát dostatek času – naladit se, získat z toho cennou moudrost a následně jednat s vírou, pokorou a soucitem.

Matt Kahn Zdroj: www.mattkahn.org

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.