Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Věříte, že bez práce nejsou koláče? Myslíte si, že když budete dostatečně tvrdě pracovat, eventuálně přijde odměna? Když budete dostatečně dobří, přijde požehnání? Máte pocit, jako kdyby odměny byly neustále na cestě, ale vlastně nikdy nedorazí?

Problém se všemi těmito přesvědčeními je, že vás odstavují od vašeho centra osobní síly a moci – a to existuje pouze v přítomném okamžiku. Myslíte si, že záleží na jakémsi souhrnu okolností, který musíte splnit. Nějaké budoucí naladění se? Kdy už bude dostatečně bolesti, abyste konečně přijali? Odpracovali jste už dost? V jaký moment se rozhodnete, že už je vaše sebehodnota dostatečná?

Vyslyšte nás prosím, když říkáme, že jste svébytné bytosti a že vám náleží si nárokovat vlastní energii a soulad právě v tento moment. Není za tím jakési skryté měřítko, které rozhoduje o tom, zda-li si to již opravdu zasloužíte. Jste už od podstaty dobří a hodni. Důvod, proč tato stará přesvědčení někdy přinesou ovoce, je ten, že v momentě dostatečně odpracované tvrdé práce se rozhodnete – tak, teď jsem dostatečně hodný/hodna přijmout a tím dané věci či události umožníte přijít.

Samozřejmě, že vyvinutí akce směrem k vašim cílům je krásná věc a díky tomu se rozvíjíte a zažíváte nové věci. Ovšem tyto kroky byste měli učinit proto, že vám přinášejí radost a jsou způsobem, jímž se vyjadřujete. Pracujete přitom „na vlně“, v souladu, moci a inherentní sebehodnotě.

Jak se tedy „přepnete“ do módu tvoření z mocného centra přítomného okamžiku? Žijte v přítomnosti. Přijměte za svou vaši autentickou dobrotu a svébytnost a umožněte jim vás vést. Buďte připraveni dostávat v tom pravém nyní okamžiku. Trénujte oceňování hojností a darů, které již máte. Následujte svoje srdce. Spojte se přímo s vaší hojností a umožněte jí proudit k vám přímo ze Zdroje. Faktem totiž je, že jste vždy byli a budete milovanou součástí většího celku.

Archangel Gabriel via Shelley Young Zdroj: trinityesoterics.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.