Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Mnoho lidí si myslí, že pokud děláte duchovní práci, nemůžete si za ni účtovat. To je zvrácené! To je prostě nechutně zvrácené. A kdo to říká? Lidé, kteří jsou bez peněz, kteří se z vás chtějí krmit, kteří vámi manipulují.

To znamená: „Nu, ale toto je spirituální práce. Mělo by to být zdarma.“ Pochybuji o tom. Mělo by to být dražší než cokoli jiného na této planetě. Mělo by to být nejdražší a měli byste je přimět, aby to tak chtěli,
protože budou zázračně manifestovat peníze.

Znám tolik z vás, kteří máte zjevné problémy s nedostatkem peněz i jen na jídlo. Ale pokud existuje opravdu seminář, na který chcete jít, pak to je opravdu divné. Najednou tam peníze jsou a vy se divíte: „Jak se tady objevily? Odkud sem přišly?“ A pak půjdete na seminář. Chápete to? Byla to vášeň! Řekli jste: „Ó! Na tento seminář opravdu chci jít!“ Také je v tom trochu jakési závislosti, trochu jakési nemoci, že musíte jít na tento seminář. Ne, nemusíte. Ne. Ale přinejmenším vám to něco ukázalo. S trochou vášně se můžete projevit. Ale pak se vrátíte ke starým schématům, zpět do starých vzorců.

Spiritualita – nezajímá mě, co děláte, ať už spiritualitu nebo něco jiného, ať už jste dřevorubcem, ať už jste účetním nebo čímkoliv jiným – účtujte za to hodně. Ať už účtujete cokoliv, pokud děláte práci, samostatně, zdvojnásobte cenu dříve, než dnes skončíme. Zdvojnásobte své sazby. „Ó! Jak bych to mohl udělat,“ říkáte. „Lidé jsou sotva ochotni zaplatit.“ Nu, pak máte špatné lidi. Opravdu nemáte správné lidi, kteří chtějí vaši službu. A probíhá velké vysávání a vy si myslíte, že to musí být levné, nebo to uděláte zdarma. Pak se k vám dostanou lidé, kteří opravdu nechtějí změnu. Chtějí se jen živit vaší energií. Pochopte to. Nemilují vás. Chtějí vás jen vysávat.

Řeknou vám: „Jste nejlepší učitel, kterého jsem kdy měl. Kdybyste to nebyl vy, myslím si, že bych nemohl zůstat na této planetě. “É! Jakmile vás unaví, vyčerpají vás, půjdou dolů ulicí k dalšímu levnému lektorovi a vysají jeho a potom dalšího a dalšího. A ke konci dne zapomenou i vaše jméno.

Čtěte také:  Poslední krok k osvícení

Zdvojnásobte své sazby, mějte trochu sebehodnoty a poté sazbu znovu zdvojnásobte. A najednou zjistíte, že přitahujete – důležité slovo, přitahujete – ty správné lidi, kteří jsou ochotni za to zaplatit. A najednou jste v hojnosti a najednou jste lepším učitelem a najednou jim můžete dát ještě lepší radu, kdy terapie nebude trvat roky, roky a roky. Můžete s nimi provést transformaci, pokud jsou ochotni projít transformací – lusk! – jen tak.

A pak si někdo začne stěžovat a říkat: „Nu, změna mého života trvala jen pět minut. Ježíš, ty jsi účtoval dva tisíce dolarů.“ A vy odpovíte: „Jo, příště to bude deset tisíc.“ (trochu smíchu)

Adamus St. Germain via Geoffrey Hoppe - Crimson Circle Zdroj: www.crimsoncircle.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.