Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Nestačí jen sedět a přemýšlet nad tím, jaké by to bylo, kdyby..chci říct, že vizualizace je naprosto skvělá technika, kterou můžete používat kdekoliv a kdykoliv, ale po myšlence nebo nápadu je potřeba akce. Akce, se kterou přijde reakce. Musíte pevně věřit a mít nepopsatelnou touhu. Nepozastavujte se nad žádným kdyby nebo kéž by. Prostě věřte.

Vyberte si takový cíl, po kterém silně prahnete a u kterého především věříte v jeho dosažení. Nemůžete se tak silně soustředit na luxusní dům, po kterém prahnete, ale zároveň poslouchat vnitřní hlas: “Tak kdepak je ten dům? Ještě tady není! Nevěřím v to. Není to možné!”

Představujte si, že je už tady, snažte se vžít do výsledku, ne do momentu, kdy sedíte a představujete si svůj sen, který tady ještě není. Buďte už tam, kde chcete být.

Jde to, jen je potřeba vytrvalost, trpělivost a pevná víra. Také jsem se nestal známým přes noc. Prostě to zkuste, nic za to nedáte. Možná pár minut, které ale mohou změnit váš život navždy.

Photo by:  Joshua Earle

Požádejte vesmír o to, po čem toužíte. Nic není příliš daleko, nic není nedosažitelné nebo příliš velké. Vesmír nemá žádná omezení ani žádné hranice. Omezení jsou pouze ve vaší hlavě. Vlastně, všechno je ve vaší hlavě.

Odbourejte veškerý strach, který blokuje vaši cestu k velkým snům. Svět je vaše ústřice a vy jste jeho perla. Přemýšlejte o tom. Myslím, že nám byly sny dány proto, abychom si je plnili, ne proto, abychom o nich do nekonečna jen snili.

Existuje rčení více jak 400 let staré. Vidět znamená věřit. Zákon přitažlivosti to má ale přesně obráceně. Věřte a uvidíte. Víra, víra a zase víra. To je klíč, který potřebujete získat. Žádné náboženství, ale víra. Žádné naděje, ale víra. Vlastně, nevěřím v naději. Naděje je jen žebrák.

Prostě věřte. Tady a teď. Vesmír si vždy najde způsob, jak vám danou věc, událost nebo osobu dodat. Stejné přitahuje stejné – silné myšlenky na finanční prosperitu ji dříve či později do vašeho života přitáhnou.

Rozhodněte se právě teď, po čem skutečně prahnete, dejte si jasný cíl, kterého chcete dosáhnout. Nemarněte časem. Soustřeďte se na svůj cíl nebo si ho rovnou napište na papír a noste ho u sebe. Nikdy o jeho dosažení nepochybujte, prostě věřte, že je už tady. Jde to. Jsem vaším příkladem.

Řiďte se citem a srdcem, ne strachem. Strach je emoce, kterou si vyvoláváme my sami. Tak i tak, existují jen dvě rozhodnutí. Jít za láskou nebo strachem. To, jaké si vyberete, je jen na vás. Vyberte si lásku.

Zdroj: http://deelay.cz/jim-carrey-zakon-pritazlivosti-v-praxi/

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.