Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Jsme si vědomi toho, že očekáváte větší změnu, pomoc i přirozenou evoluci energií, které jsou vám k dispozici. A to je přesně to, co vás v září čeká, v měsíci další rovnodennosti.

Energie, jež k vám budou přicházet, vám pomohou tvořit s větší lehkostí, klidem a užijete si více radosti. Nastal čas, aby lidstvo přestalo být tak vážné a cítili jste se svobodnější. Více jako děti. Je čas, abyste pozvali víly ke hře, ukáží vám, jaké jsou jejich životy. Vciťte se do pravé podstaty toho, kým se stáváte při přechodu do vašich 5 dimenzionálních já. Je to blízké právě vílám. Jste tu pro to, abyste v sobě probudili vědomí toho, že můžete tvořit svůj život s lehkostí, hravostí a radostí. Můžete dovolit svému vnitřními dítěti se objevit a nechat ho vás oprostit od veškeré melancholie a chmur, na které se většina lidí soustředila tak dlouho.

Jsme tu proto, abychom vám připomněli, že si můžete dát pauzu. Nemusíte se pořád soustředit na to, co je se světem špatně. To vám neuteče. Vždy se můžete vrátit k naplnění svého smyslu života, vaší mise. Nadcházející energie září vám mají připomenout, že je také důležité doplnit síly, relaxovat a učinit tuto cestu – evoluci vědomí – co nejzábavnější.

Radost tkví pouze v cestě samotné, pokud to dovolíte i vyhledáváte. Pokud jste to vy, kdo si poskakuje a zpívá, když po ní kráčíte. Naciťte se na radost, která je vám k dispozici, radost z prosté existence. Tato radost nemusí být podmíněná. Nemusíte čekat, až se všechno změní, než začnete zažívat více radosti. Ve skutečnosti, pokud dovolíte těmto zářijovým energiím učinit to, k čemu byly navrženy, je pravděpodobnější, že vy i ostatní lidé vstřebáte všechno, po čem jste již delší dobu toužili.

Možná se vám daří lépe žádat a vyvolávat věci, když jste nespokojení, ve strachu či smutní, ale rozhodně dokážete lépe přijímat to, co jste vytvořili, když jste klidní a hledáte způsoby, jak si odlehčit. Jak si odebrat břímě z ramen, s cílem, aby bylo všechno lepší.

Jste tu proto, abyste na Zemi vytvořili krásnou realitu, jež chcete prožít a tohle je nutnou součástí. Musíte nechat přijít to, co jste již vytvořili a nyní je ten správný čas. Energie vás podporují a pomáhají vám, čímž vám to tu na Zemi výrazně ulehčují.

Arcturian Council channeled by Daniel Scranton Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.