Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Když pociťujete vztek, je to indikátor toho, že se vám stalo něco, co způsobilo významné pocity strachu a bezmoci. Vztek a zloba je symptomem níže ukrytého aspektu, který si žádá uzdravení. Pokud se jej budete snažit změnit bez věnování pozornosti tomu, co leží níže, dočkáte se pouze omezených výsledků.

Žádáme vás, abyste si se svým vztekem sedli a tázali se, co se snaží ochránit. Na co reaguje? Nesnažte se jej učinit špatným, jednoduše jej prozkoumejte. Vztek je takový ochranný kryt. Jako osobnost, která je tak velká a hlasitá, že má odpudivý efekt a udržuje vás ve stavu, kdy nevidíte skutečně pod jeho povrch. Ale právě to, co leží pod povrchem, je to, co zažívá největší bolest a zoufale touží po pozornosti.

Buďte sami sobě člověkem, který je reprezentuje bezpečí. Jemně prozkoumejte, co si žádá lásku a uzdravení. Z prostoru autentické síly se sami sobě staňte svým milujícím rodičem, průvodcem i ochráncem. Objevte všechny svoje zraněné části a dejte jim lásku a pozornost, po které tak dlouho toužily. Ujistěte je, že je nyní budou v bezpečí, a to způsoby, které nepovedou k dalšímu oddělování. Integrujte je do své vlastní milující péče.

Jakmile tak učiníte, měli byste cítit, jak se vztek rozmělňuje. Můžete mu dokonce poděkovat, že vás tak dlouho ochraňoval, ale nyní tento úkol převezmete vy sami. Pravděpodobně bude třeba, abyste tyto kroky častokrát opakovali, protože vztek je obvyklou startovní emocí vycházející ze zvyku. Pokaždé, když tak učiníte, ale pocítíte, jak se jeho intenzita snižuje. Dlouhodobě je vztek velice vyčerpávající a nesmírně oddělující. Jakmile tyto aspekty s láskou a porozuměním integrujete, pocítíte ukliďnující uzdravení a umožníte mu konečně odpočinek.

Čím více je někdo ve vašem okolí rozhněvaný, tím více je bolestivý, bojácný a fragmentovaný. Nenavrhujeme, abyste se úmyslně umísťovali do situací, které vám mohou způsobit újmu – někteří lidé prostě ještě nejsou připraveni se za svůj vztek posunout. Můžete se na ně ale nyní dívat jinak – s jistým porozuměním, láskou a soucitem.

Vztek může být silným katalyzátorem změny. Dokáže lidi probudit a doslova je rozhýbat. Hněv je nakumulovaná zloba, která zatím nevytvořila žádnou změnu. Je to nesmírně nepříjemné pro člověka, který si toto nese. Také izolující a bolestivé. Jak se vaše planeta vyvíjí více směrem k vzájemnému propojení, budete tyto energie udržující bolest a separaci vídat častěji. Dostávají se totiž povrch. Lidé ovšem postupně vymění falešnou sílu hněvu za autentickou moc uzdravení, integrace, transformace a posilněného sebe-vyjádření.

Archangel Gabriel through Shelley Young Zdroj: trinityesoterics.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.