Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Když jste konfrontováni s vlastní smrtelností, konceptem smrti, je to přesně v tento moment, kdy člověk započne významné hledání odpovědí vlastní duše. Jedním z pozitivních dopadů koronaviru (COVID-19) jsou právě hromadná probuzení, která se na vaší planetě dějí právě teď.

Čím více lidí si uvědomí možnost vlastního odchodu, tím více budou hledat odpovědi. Díky tomu mají větší šanci je obdržet.

Čím dál více lidí objevuje pravdu, že jsou nekonečnými bytostmi nepodmíněné lásky. Mnoho jednotlivců také vůbec poprvé zvažuje reinkarnaci. Cítí, že tu mají ještě nevyřešené záležitosti.

Všimněte si, že ke všemu, co se děje, existuje pozitivum, které jde za hranice změny systému nebo pádu říší. Aktuálně probíhá něco mnohem důležitějšího, než jsou masová zatýkání těch, kteří pracovali v temnotě. Čím více lidí je probuzených, tím blíže jste všichni k povznesení. Součástí probuzení je samozřejmě také rozpoznávání Božské podstaty i v lidech kolem vás.

Když se lidé starají, jsou soucitní a chovají se k sobě hezky, znamená to mnohem více, než si dokážete představit. Budeme vás dále podporovat v tom, abyste hledali způsoby, jak i vy můžete pomáhat, být součástí řešení či podat pomocnou ruku spolucestovatelům na Zemi. Můžete také být těmi, kteří někoho k probuzení inspirují, a to je obrovský úspěch. Všímejte si příležitostí, kdy můžete pomáhat těm, jež to potřebují nebo inspirovat všechny kolem. Ne svými myšlenkami ani teoriemi, ale svým soucitem.

Arcturian Council channeled by Daniel Scranton Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.