Channeling

Energetický update povznesení a jeho průvodce

Energie

Drahá božská duše. V důsledku nedávných planetárních posunů došlo k hlubokému rozdělení časových linií. Je to evoluční skok pro lidstvo, protože se hroutí falešné reality. To je důvod, proč určité situace ustupují a nové, vyšší zkušenosti přicházejí do souladu s tím, jak se lidé rozhodují.

To, čím procházíte, je obrovský proces buněčné, DNA, energetické a karmické transmutace. Jedná se o dokončení cyklu i rekalibraci duše. Vězte, že to, co vás dostalo do tohoto bodu, byl nezbytný iniciační krok; nic se nepokazilo. Bylo o tom rozhodnuto na radě galaktické rady ještě předtím, než jste vstoupili do svého fyzického těla. Věděli jste, co kolektivní vědomí potřebuje, jakou dynamiku a jak tuto roli, která vám byla svěřena, nejlépe využít, abyste pomohli. Odlehčete si tedy při vědomí těchto skutečností od své tíhy. Daří se vám tak dobře.

Chápeme, že se můžete cítit dezorientovaní a lehce omámeni kvůli jasnosti této nedávno představené rozšířené verze sebe sama. Říkáme vám, že žasneme nad tím, jak moc jste zvládli výzvy a hutnost Země. Vaše duše, tato božská anomálie, je tak zásadní pro udržení tohoto zvoleného pilíře síly a světla, který spojuje samotnou strukturu existence dohromady.

Uvědomte si prosím, že se objevuje mnoho nevyvážených energií, které je třeba očistit. Projevuje se to v kolektivním celku, protože nedávné energetické upgrady aktivují nevědomé aspekty. Cokoli se skrývalo, nemá rádo, když na ně svítí pochodeň. Ego se děsí smrti starého. Mohou se objevit projekce a toxicita, uzavírání a podivné, bizarní negativní situace, takže buďte pozorní a stanovte si pevné hranice ochrany. Nepřijímejte osobní útoky za práci, kterou odvádíte. Připomeňte si také, že ve skutečnosti nejsou osobní, ale projekcí pocházející ze strachu a iluze. Zůstaňte při zemi a rozeznávejte, co se děje.

Jste pod dohledem, protože vaše světelné tělo je aktivováno na jinou úroveň. K tomu dochází uvnitř srdce i mírně nad srdcem. Prosím, neznepokojujte se, pokud pocítíte fyzické účinky tohoto vylepšení. Může se to projevit jako chvění srdce, kašel a nachlazení. V závislosti na vaší situaci se mohou objevit i další příznaky související s vámi zvoleným procesem pročištění. Vaše tělo je inteligentní a reguluje se samo. Důvěřujte prosím svému vedení tím, že se spojíte se svým vyšším já i Bohem. Dělejte to, co je pro vaši situaci nezbytné. Dejte přednost svým potřebám a zůstaňte fyzicky i psychicky vyrovnaní. Jste ctěni a chráněni.

Zdroj překladu
Abigail Wainwright, www.instagram.com/p/CPo3_ndnJuj/

Podpořit bennu.cz

0 %