Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Podívejte se důkladně na příběh o svém životě nebo o sobě samých, ke kterému se opakovaně vracíte. Může to být důvodem vašeho bloku. Co kdyby ten příběh neexistoval? Co byste dělali? Jak by se váš život lišil? Jak byste se cítili?

Chceme, abyste pochopili, že pokud existuje problém, pak také existuje potenciál řešení a tvorba za jeho hranicemi. Zkuste se nacítit na to, jaký by mohl být váš život, kdyby tento problém neexistoval. Existuje totiž časová linie, která tuto realitu obsahuje.

Přestaňte soustředit svou energii na to, s čím jste zápolili tak dlouhou dobu. Jak velká je ta energie, kterou jste naakumulovali věnováním pozornosti tomu, co je nechtěné? Co kdybyste všechnu tu energii přivolali zpět a nasměrovali ji kreativně? Jak velké momentum byste získali?

Co když víra v to, že jste nějak blokováni, je oním blokem? Kdybyste byli v bludišti a narazili na slepou uličku, určitě byste se nesnažili snažit se probít skrze místo, které nikam nevede. Prostě byste změnili svůj fokus a směr.

Nemusíte znát všechny potřebné kroky. Stačí vykročit novým směrem, pokud ten současný pro vás nefunguje. Takový krok je velice mocný a dočkáte se velmi rychlé reakce. Každá velká změna takhle funguje – když učiníte svou nejlepší volbu směrem kupředu, jeden krok za druhým.

Archangel Gabriel through Shelley Young Zdroj: trinityesoterics.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.