Channeling

Co očekávat v druhé polovině roku 2020

2020

V druhé polovině roku 2020 máte možnost se rozhodnout, čeho si vážíte, co je pro vás důležité a čemu věříte. Je čas upřednostnit svoje hodnoty, protože kdokoli, kdo chce setrvat v oddělování se v rámci současné unifikace a integračního procesu, to bude mít velice složité.

Odpor změnit se, je u některých lidí velice silný a je tomu tak proto, že instinkty přežití, které jim dříve dobře posloužily, se u nich výrazně zesilují. Tito jedinci cítí, že musí zůstat oddělení, aby mohli prosperovat a zůstat na špici. A se všemi příchozími energiemi unifikace, jednoty a spojování se budou všichni tito lidé ve svém odporu nespokojení. Bude pro ně čím dál tím náročnější vzkvétat v tom starém modelu “každý člověk sám za sebe”.

Žijete v době, kdy by stačilo učinit pár změn jako celek a všichni by mohli prosperovat s lehkostí, bez boje, který kolem sebe ve světě nyní vidíte. „Souboj“, jež byste sváděli, by byl za účelem dosažení nových výšin, ale již ne proto, že by vás někdo utlačoval. Pro zbytek roku 2020 vás vyzýváme, abyste věnovali pozornost tomu, o kolik je život jednodušší, když spolupracujete. Když se vidíte jako jeden gigantický kolektiv, když přestanete oddělovat skupiny podle kritérií, na kterých vůbec nesejde.

Pokud učiníte vědomé rozhodnutí s ohledem na spojení a jednotu, rozzáříte se, budete prosperovat a ostatní budou chtít znát vaše tajemství. Budou chtít znát váš klíč k úspěchu a vy sem jim to budete snažit zjednodušit – věříte v pravdu toho, že každá bytost je součástí Zdroje. Všichni jsme jedno vědomí, jedna bytost. To je to, na čem záleží.

Když lidé žijí svoje životy s tímto vědomím, vytvoří mír na Zemi, harmonii se sebou samými a se všemi ostatními bytostmi. Vytvoříte svět, kde mohou všichni prosperovat, cítit se bezpečně a navzájem se milovat, nehledě na rozdíly mezi sebou. Proto jste tu. Nyní je ten čas. Čas vést lidstvo do zlaté éry jednoty. Dokážete to, proto jste se narodili.

Zdroj překladu
Arcturian Council channeled by Daniel Scranton, www.danielscranton.com

Podpořit bennu.cz

0 %