Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Pokud se cítíte uvíznutí nebo zoufalí s ohledem na určitý problém ve vašem životě, je důležité nesklouznout k přesvědčení, že se to nemůže nikdy změnit nebo že neexistuje řešení. Tím se uzavírají možnosti k posunu kupředu.

Pravdou je, že tyto vaše překážky se objevují proto, abyste získali mistrovství v určitých oblastech vašeho života. Tudíž řešení musí existovat.

To, co prožíváte, neznamená, že řešení neexistuje, ale že se aktuálně nenachází v rámci potenciálu, kterého jste si vědomi. Musíte si tedy dovolit nechat se vést k objevu toho, kde se nachází. Musíte být ochotní opustit zvyk energetického spojování se s tím, co pro vás nefunguje a začít objevovat nové energie a možnosti.

Pokud se nadále ztotožňujete s myšlenkou, že řešení neexistuje, pomůže vám se zastavit a zeptat se, „Opravdu znám všechno v tomto vesmíru? Je možné, že je tu jiné řešení, kterého si nejsem vědom(a)? Kdo má přístup ke všem těm informacím, když ne já? Jakému průvodci důvěřuji, aby mě vedl k chybějícímu článku tohoto puzzle? Kam mě moje duše vede?“

Pokud jste uvízli, neznamená to, že odpověď neexistuje. Pouze to, že se nenachází v prostoru vašeho aktuálního vědomí. Odevzdejte se. Plyňte se životem. Dovolte si být vedeni. Rozhoďte svoje sítě ještě dál. Důvěřujte procesu a své schopnosti se navigovat za hranice starého do nového. Tento průzkum je součástí vaší vlastní evoluce a počátkem prožitku vaší schopnosti fungovat jako mocný spolu-tvůrce v rámci nového světa.

Archangel Gabriel through Shelley Young Zdroj: trinityesoterics.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.