Channeling

Časové linie, budoucnost, předpovědi a vy

Časové linie, budoucnost, předpovědi a vy

Soustředíme se pouze na nejpozitivnější budoucnost lidstva a doporučujeme vám, abyste udělali totéž. Všimli jsme si, že když se soustředíme na nejpozitivnější časové linie budoucnosti lidstva, rozšiřují se a rostou, aby zahrnovaly více pozitivních zkušeností. Uvědomili jsme si, že tyto pozitivní budoucnosti spoluvytváříme s vámi všemi, kteří se zaměřujete na nejlepší možné časové linie pro lidstvo. Ti z vás, kteří se vycvičili v pozitivním myšlení a očekávání toho nejlepšího, spoluvytvářejí s námi všemi ve vyšších sférách a my vidíme ty nejkrásnější, nejkouzelnější a nejpodivuhodnější zkušenosti vzestupu pro jednotlivce i pro lidstvo jako kolektiv.

Právě teď si vybíráte, s jakou verzí budoucnosti se sladíte, a činíte tak s vibrací, kterou právě teď nabízíte. Neexistuje jedna budoucnost a každá budoucnost je tvárná. Každá budoucnost může obsahovat více magických zážitků radosti a potěšení. Rozšiřují se s vaším zaměřením na ně, aby obsahovaly více těch naprosto ohromujících, srdce otevírajících zážitků, které všichni chcete mít.

Mnozí z vás se naučili ignorovat mainstreamová média a nyní musíte totéž udělat i s new agery, kteří hlásají zkázu a pochmurné zprávy o budoucnosti. Je jich spousta a vy musíte používat své rozlišovací schopnosti. Musíte si určit, zda chcete přidávat další energii do negativní časové linie, a jediný způsob, jak to udělat, je naladit se na to, jak se cítíte, když vidíte, že někdo předpovídá nedostatek potravin, třetí světovou válku, finanční kolaps a všechno ostatní, o čem jsou někteří lidé prostě přesvědčeni, že se musí stát, aby lidstvo mohlo růst. Můžete růst skrze bolest a utrpení, ale ty nejsou předpokladem růstu.

Můžete růst skrze soustředění se na své srdce, na lásku, kterou jste, na bytost Zdrojové energie, kterou jste vy a kterou jsou všichni ostatní, a to je to, co doporučujeme. Viděli jsme, jak se všichni vezete na vlně expanze, lásky, radosti, svobody, tvořivosti, hojnosti a všeho ostatního, co chcete zažít, a zveme vás, abyste se k nám připojili v tomto pozitivním očekávání, které máme pro všechny z vás, kteří víte, jak využít sílu svého soustředění k vytváření skutečností a k tomu, abyste vložili více energie do toho, co chcete zažít.

Jsme Arkturiánská rada a rádi jsme se s vámi spojili.

Zdroj překladu
The 9D Arcturian Council, Channeled by Daniel Scranton, www.danielscranton.com

Podpořit bennu.cz

0 %