Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Rozprávanie Adély o tom, ako rozlišuje ciele a zámery. Ako sa pozerá na „veľké“ a „malé“ úlohy v profesnej oblasti. Kedy vníma ako správny moment si nastavovať naše ciele a naopak kedy to nerobiť. Ale aj o tom, čo vlastne považuje za (ne)úspech a veľa ďalších zaujímavých pohľadov.

Adela je úspešnou moderátorkou, ktorá začala budovať svoju kariéru v 16-tich rokoch v televízii Markíza. Neskôr vysielala 15 rokov vo Fun rádiu. Okrem toho moderovala niekoľko úspešných slovenských a česko-slovenských projektov, mala vlastnú talkšou Adela show či učila na vysokej škole a napísala dve knihy. V súčasnosti pravidelne píše komentáre do novín a moderuje vlastné relácie Trochu inak v SND s Adelou Banášovou a Spojky v Slovenskom rozhlase a vystupuje v programe Milujem Slovensko.

jaaa Juraj: Z čias keď som ešte intenzívne sledoval TV, bola Adéla moja najobľúbenejšia moderátorka a tou je dodnes :) Na tejto prednáške o cieľoch ukázala veľmi pekne jej životnú filozofiu, ktorou sa riadim aj ja :)

 

 

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Najlepší spôsob ako predpovedať budúcnosť je ju vytvoriť.